Slávka ZámečníkováSopran, Słowacja

  Slávka Zámečníková ukończyła sześcioletnie studia w Konserwatorium w Bratysławie. Obecnie uczy się w Hochschule für Musik “Hanns Eisler” w Berlinie w klasie Anny Samuil oraz uczestniczy w kursach mistrzowskich takich pedagogów jak: Luciana D’Intino, Renée Morloc, Thomas Quasthoff, Ingeborg Danz i Colenton Freeman 헬머니. W 2015 roku otrzymała stypendium Deutschlandstipendium, a w 2016 roku – Junger Musiker Stiftung.

  W studiu operowym przy Hochschule für Musik Hanns Eisler Berlin wykonywała partię Musetty w Cyganerii Giacoma Pucciniego, Frau Fluth w Wesołych kumoszkach z Windsoru Ottona Nicolaia, a obecnie przygotowuje partię Hrabiny w Weselu Figara Wolfganga Amadeusza Mozarta calligraphy font. W studiu operowym przy Konserwatorium w Bratysławie wykonywała role w operach Johanna Nepomuka Hummela Mathilde de Guise (Mathilde) i Wolfganga Amadeusa Mozarta Czarodziejski flet (Pamina) 웹쉘 파일.

  Śpiewała m.in z orkiestrami: Orchestra Arturo Toscanini di Parma, Schlosstheater Schönbrunn Orchestra, Chamber Orchestra Berlin, Carlsbad Symphony Orchestra i występowała w Korei Południowej, Chinach, Brazylii, Francji, we Włoszech, Monako, Bułgarii, Niemczech i Czechach xp용 ie8 다운로드.

  Na Słowacji współpracowała z: Slovak Philharmonic, Orchestra Sinfonietta Bratislava, Capella Istropolitana i Slovak Sinfonietta oraz koncertowała w Słowackim Teatrze Narodowym, Słowackim Radiu, Galerii czy na zamku w Bratysławie Download Sword Tostrengthen.

  W lecie 2017 roku wystąpi na Rheingau Music Festival in Germany.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać