Lublin

3 –8 marca 2019

50 młodych śpiewaczek i śpiewaków operowych z Polski i świata uczestniczyło w II Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im More you download the Korean subtitles. Antoniny Campi z Miklaszewiczów w Lublinie. O laury konkursu walczyli między innymi, młodzi artyści z Australii, Korei Południowej, Ukrainy, Białorusi, Izraela, Islandii, Brazylii 무채한의 팬텀월드.

Śpiewaków oceniało międzynarodowe jury w składzie: Ferenc Anger z Węgierskiej Opery Państwowej w Budapeszcie, Ondřej Hučín z Opery Narodowej w Pradze, Rosemary Joshua z Opera Studio przy Holenderskiej Operze Narodowej w Amsterdamie, Marcin Kopeć z agencji TACT International Art Management z Londynu, Ewa Vesin, dyrektor artystyczna Konkursu, oraz dyrektor muzyczny Opery Bałtyckiej w Gdańsku Jose Maria Florencio, który też poprowadził Orkiestrę Akademii Beethovenowskiej podczas koncertu finałowego 폰서트 mp3.

Laureaci drugiej edycji Konkursu:

I nagroda – Paweł Trojak (Polska)

II nagroda – Natalia Rubiś (Polska)

III nagroda – Magdalena Wachowska (Polska)

Nagroda za najlepsze wykonanie pieśni przyznana została Viktorii Melnyk (Ukraina) Samsung Restore Solution 5.

Nagrodę specjalną Dyrektora Państwowej Opery Węgierskiej otrzymał: Paweł Trojak, który zaproszony zostanie do wykonania wybranej partii w budapesztańskiej operze 씽크 유.

Nagrodę specjalną Dyrektora Muzycznego Festiwalu Operowego w Paryżu otrzymał Paweł Trojak, a nagrodę specjalną TACT International Art Management – również Paweł Trojak Download rufus 2.8.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać