Jan ŻądłoBaryton, Polska

    Urodzony w 1990 roku w Kępnie. Jest członkiem Akademii Operowej w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie, gdzie uczy się u Eytana Pessena Dobong-gu. Ukończył studia magisterskie na Akademii Muzycznej im. Karola Szymanowskiego w Katowicach, obecnie jest studentem studiów doktoranckich.

    Zadebiutował w operze Don Giovannim Wolfganga Amadeusza Mozarta w Operze Śląskiej Office 2007 sp3. Partię tę wykonał również w Brown Theatre Kentucky Opera w Louisville (USA). Wziął udział w realizacji opery Cud, albo Krakowiaki i Górale Jana Stefaniego w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, gdzie wystąpił jako Bardos Download SnapShop. Wystąpił jako Halabardnik w Goplanie Władysława Żeleńskiego na deskach Opery Narodowej. Współpracował z Filharmonią Śląską, Filharmonią Świętokrzyską oraz Filharmonią Zabrzańską 너에게 다운로드. Jest laureatem II nagrody na Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Imricha Godina we Vrablach na Słowacji (2013).

    Brał udział w kursach wokalnych prowadzonych m.in 샤우트 캐스트. przez Matthiasa Rexrottha, Izabelę Kłosińską, Rudolfa Piernaya, Tatianę Busuioc, Andrzeja Dobbera, Brende Hurley, Jerzego Marchwińskiego.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać