Piąte warsztaty operowe pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów współorganizowane przez Stowarzyszenie im  cotton candy. Richarda Straussa odbyły się w dniach 15 – 20 czerwca 2022 w Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego w Lublinie.

Zajęcia prowadzili:

Mariusz Kwiecień – najbardziej znany polski baryton, który występował na najważniejszych scenach całego świata, dyrektor artystyczny Opery Wrocławskiej;

Rafał Bartmiński  – tenor dramatyczny współpracujący m.in Barefoot dream. z Teatrem Wielkim – Operą Narodową, z pochodzenia lublinianin;

Ewa Vesin – sopran,  dyrektor artystyczny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im 호텔델루나 9화. Antoniny Campi z Miklasiewiczów, solistka podziwiana i oklaskiwana na polskich i zagranicznych scenach operowych, między innymi w Pradze, Rzymie, Oslo, Hannoverze 철권 3.

Młodym artystom uczestniczącym w Antonina Campi Opera Masterclass towarzyszyli uznani pianiści korepetytorzy: Olga Tsymbaluk, Tomasz Pawłowski Mischa Kozłowski  Download the non-smoking video. Wspaniałym zakończeniem wydarzenia był koncert finałowy z towarzyszeniem fortepianu, który odbył się w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur w Lublinie 20 czerwca.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać