Paweł TrojakBaryton, Polska

    Ukończył I stopień w klasie perkusji w Państwowej Szkole Muzycznej w Dębicy oraz II stopień w klasie śpiewu solowego w Tarnowskim Zespole Szkół Muzycznych Forrest. Aktualnie jest studentem III roku Wydziału Wokalno-Aktorskiego Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie. Jest członkiem Programu Kształcenia Młodych Talentów – Akademia Operowa przy Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie Free download to the app store.

    Brał udział w licznych kursach mistrzowskich u takich pedagogów jak: Neil Schicoff, Peter McClintock, prof. Rudolf Piernay, Eytan Pessen, prof 워드프레스 미디어. Jon Truitt, dr Hyery Hwang, prof. Jerzy Marchwiński, prof. Marcin Habela, prof. Jolanta Janucik.

    Wystąpił w roli Zbigniewa w operze Straszny Dwór  Stanisława Moniuszki, wykonał partię Figara w operze Wolfganga Amadeusza Mozarta Wesele Figara pod dyrekcją Pawła Adamka Download Feed & Grove.

    Jest Laureatem I miejsca w XI Międzynarodowym Konkursie Wokalnym ZŁOTE GŁOSY w Warszawie, I miejsca w XVII Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Iuventus Canti, I miejsca w V Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im 이클립스 네온. Rudolfa Petrarki w Żylinie, I miejsca i Nagrody Specjalnej Dyrektora Opery Śląskiej w XV Międzyuczelnianym Konkursie „W kręgu słowiańskiej muzyki wokalnej” w Katowicach 전략삼국지. Ponadto zdobył II miejsce w I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Jana Kiepury w Sosnowcu, II miejsce na Festiwalu Operowym Opern-Glanzlichtern w Rheinsbergu 10 million. Został finalistą przesłuchań Opernstudio w Bayerische Staatsoper w Monachium (2015) oraz laureatem I miejsca oraz Nagrody Specjalnej Prezydenta Miasta Suwałki dla najlepszego głosu męskiego w IV Konkursie Wokalnym im superputty 다운로드. Haliny Słonickiej w Suwałkach, I miejsca w I Ogólnopolskim, Śląskim Konkursie Wokalnym w Katowicach, II miejsca w XIII Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im Download media go. Franciszki Platówny we Wrocławiu. Dostał Nagrodę Specjalną Wojewody Świętokrzyskiego w VI Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz w Kielcach oraz wyróżnienie w IV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im affection 다운로드. Barbary Kostrzewskiej w Rzeszowie.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać