Wang HuiTenor, Chiny

    W 2014 roku Wang Hui ukończył Milan Verdi Conservatory of Music. Kształcił się na kursach mistrzowskich u Francesco Araiza.

    W 2012 roku występował na koncertach i w inscenizacjach operowych we Włoszech, Austrii i Szwajcarii 솔라리스. Przez dwa lata śpiewał partie solowe w koncertach bożonarodzeniowych w mediolańskiej katedrze. Występował też jako Buffone w operze La bella dormentata Ottorino Respighi, Hrabia Almaviva w Cyruliku sewilskim, Nemorino w Napoju miłosnym i jako tenor solo w Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta 영화 백두산.

    Na zaproszenie chińskiego konsulatu w Mediolanie oraz innych podmiotów rządowych i prywatnych uczestniczył w wielu koncertach okolicznościowych 몬스터 패밀리 다운로드.

    Wang Hui otrzymał nagrodę specjalną na Międzynarodowym Festiwalu Muzyki w Mediolanie, nagrodę w 2. Hong Kong International Vocal Competition Download the fixline filter. Jest stypendystą kursów mistrzowskich Vittorio Terranova Vocal Master Class i uczestnikiem kursów wokalnych prowadzonych przez Francesco Araiza dla wybitnie uzdolnionych studentów śpiewu aws ssl 인증서 다운로드.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać