Małgorzata PietrzykowskaMezzosopran, Polska

    Małgorzata Pietrzykowska jest absolwentka Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej I i II-go stopnia im. Henryka Wieniawskiego w Łodzi, w klasie fletu poprzecznego Download the mobile gamepad. Ukończyła z wyróżnieniem studia licencjackie oraz magisterskie w zakresie śpiewu solowego na Wydziale Wokalno-Aktorskim Akademii Muzycznej im. Grażyny i Kiejstuta Bacewiczów w Łodzi 시원스쿨. Obecnie jest studentką drugiego roku studiów trzeciego stopnia, pod kierunkiem prof. dr hab. Jolanty Gzelli.

    W 2012 roku zadebiutowała partią Księcia Orłowskiego w spektaklu Zemsta Nietoperza Johanna Straussa w Teatrze Muzycznym w Łodzi Download the lift. Brała również udział w licznych produkcjach operowych, operetkowych i musicalowych (m.in.: Książe Orłowski w Zemście Nietoperza Johanna Straussa, Berta w Cyruliku Sewilskim Gioacchino Rossiniego, Królewna w Cieniu Wojciecha Młynarskiego, Magda w Łódź Story Włodzimierza Korcza) 데몬 툴즈 구버전.

    Małgorzata Pietrzykowska jest laureatką III nagrody na IX Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Złote Głosy (2014), wyróżnienia na II Międzyuczelnianym Konkursie Zespołów Kameralnych w Katowicach (2015) oraz wyróżnienia na VII Ogólnopolskim Konkursie Wykonawstwa Muzyki Operetkowej i Musicalowej im 킹오브 99. Iwony Borowickiej w Krakowie.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać