Małgorzata RawskaMezzosopran, Polska

  Pochodzi ze Szczecina. Ukończyła Wydział Wokalno-Aktorski Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu.

  Należała do Chóru Uniwersytetu Szczecińskiego prowadzonego przez dra Tadeusza Buczkowskiego, a następnie do klasy śpiewu w Zespole Szkół Muzycznych im 스머프 게임. Feliksa Nowowiejskiego w Szczecinie.

  Wystąpiła na koncercie z cyklu „Klasyka Wyzwolona: Panufnik 100” w Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie, prowadzonym przez dyrygenta Piotra Sułkowskiego Download for CAD students. Wzięła udział w Nadnoteckim Festiwalu Muzycznym „Piękny Śpiew” w Starym Czarnkowie.

  Zadebiutowała na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu w spektaklu Dziecko i Czary Maurice’a Ravela editplus3 다운로드. Wystąpiła w cyklu koncertów „XX Letnie Spotkania Kameralne” oraz w koncercie poświęconym Pamięci Ofiar Wojny i Prześladowań, na którym wykonała partię altową w Requiem Wolfganga Amadeusza Mozarta mi fit 다운로드. Wcieliła się w postać Marceliny w operze Wesele Figara, występując na deskach Teatru Wielkiego w Poznaniu, Filharmonii Opolskiej oraz Filharmonii Gorzowskiej Asian Cup.

  Laureatka IV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Jana Kiepury w Krynicy-Zdroju oraz Finalistka II Ogólnopolskiego Konkursu Wokalnego im. Krystyny Jamroz w Busku-Zdroju.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać