Mimo że rok 2020 nie sprzyja organizowaniu wydarzeń kulturalnych, to Międzynarodowy Konkurs Wokalny im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów nie zwalnia tempa i prezentuje szóstą już odsłonę swoich wydarzeń Download Dream Song.

Zapraszamy młodych solistów na Antonina Campi Opera Masterclass 2020 – trzecie już warsztaty wokalne, które odbędą się w Lublinie między 7 a 12 września 2020 roku Download World of Warcraft.

Zajęcia poprowadzą: Mariusz Kwiecień (baryton) – jeden z najbardziej utytułowanych i docenianych polskich śpiewaków, który jest prawdziwą gwiazdą międzynarodowego świata operowego; uznana śpiewaczka Katarzyna Trylnik (sopran) oraz Ewa Vesin (sopran), dyrektor artystyczny naszych projektów spod znaku Antoniny Campi 주식창. Towarzyszyć im będą wybitni pianiści-korepetytorzy: Justyna Skoczek i Tomasz Pawłowski oraz Marcin Kozieł 그림자 자국 다운로드.

Publiczność serdecznie zapraszamy na koncert galowy w Sali Operowej CSK, który rozpocznie się 12 września (sobota) o godzinie 18.00  보이스3 1회 다운로드. Wstęp wolny!
Bądźcie Państwo z nami.

Przed koncertem galowym Antonina Campi Opera Masterclass 2019, fot Download Unreal Engine 4. Przemysław Gąbka

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać