Taras KuzmychBaryton, Ukraina
  로보플러스 다운로드

  Urodził się w Iwankowie na Ukrainie. Jest absolwentem Wydziału Instrumentów Ludowych Narodowej Akademii Muzycznej im. M. Lysenki we Lwowie oraz Wydziału Wokalno-Aktorskiego Akademii Muzycznej im Stanisława Moniuszki w Gdańsku Download the organization too.

  Otrzymał wyróżnienie na V Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. H. Halskiej we Wrocławiu. Otrzymał Nagrodę Specjalną za najlepsze wykonanie pieśni Chopina podczas II Letniej Akademii Śpiewu w Gdańsku Zend optimizer 3.3.9.

  Wielokrotnie występował na scenach Ukrainy i Polski, w tym Filharmonii Lwowskiej, Kijowskiej oraz Bałtyckiej w Gdańsku. Uczestniczył w kursach wokalnych prowadzonych przez Teresę Żylis-Gara, Rudolfa Piernaya, Bogdana Makala 버터플라이 디지몬 다운로드. Elizabeth Wilke, Paula Esswooda, Claudio Desderi, Oleksandra Wrabela, Anne Sims, Eytana Pessena.

  W styczniu 2009 roku zadebiutował na scenie Opery Bałtyckiej w Gdańsku jako Markiz w koncertowym wykonaniu Traviaty Giuseppe Verdiego 더이퀄라이저2. Jest solistą Opery i Filharmonii Podlaskiej w Białymstoku.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać