Romanas KudriašovasBaryton, Litwa

    Zaczął grać na skrzypcach i pianinie w wieku 7 lat. Po studiach w zakresie dyrygentury chóralnej kształcił głos w Music and Theatre Academy na Litwie i w Hochschule für Musik und Theater w Hamburgu Download Isaac's Redemption. Absolwent London National Opera Studio. Kształcił się w Wales International Academy of Voice.

    Uczestniczył w Georg Solti Summer Bel Canto Academy, pobierając lekcje u Leo Nucci, Barbary Frittoli, Silvany Bartoli i Richarda Bonynge, a także w kursach mistrzowskich takich artystów jak: Kiri Te Kanawa, Della Jones i Laurent Pillot jdk 이전 버전 다운로드.

    Występuje w filharmoniach w Wilnie i Kaunas, prezentując zróżnicowany repertuar obejmujący dzieła Benjamina Brittena, Roberta Schumanna i Gustava Mahlera Download Microsoft Outlook.

    Wykonuje m.in. partie: Hrabiego w Weselu Figara, Zakrystianina w Tosce, Elviro w Serse, Antenora w Dardanus, Valensa w Theodora, Mr Blizzard Diablo 2 expansion. X w operetce Księżniczka cyrkówka Kálmána, Billa w Rozkwicie i upadku miasta Mahagonny oraz Lockita w Operze żebraczej.Jako członek Schleswig-Holstein Music Festival wykonywał partie zarówno chóralne, jak i solowe prezentowane w wielu salach koncertowych m.in 슈퍼배드. Luxembourg Philharmonic Hall, Rudolfinum w Pradze, Nowej Sali Koncertowej Teatru Maryjskiego w St. Petersburgu, Kanazawa Hall, Tokyo Opera City.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać