Olga Tsymbaluk

    Pianistka, kameralistka, korepetytor operowy. Urodziła sie we Lwowie. W 2000 roku z wyróżnieniem ukończyła Lwowską Specjalistyczną Szkołę Muzyczną im 워드프레스 미디어. Salomei Kruszelnyckiej. Studia magisterskie oraz podyplomowe  w zakresie gry na fortepianie ukończyła w Akademii Muzycznej w Krakowie w klasie prof Download Feed & Grove. Romany Podsadeckiej-Ostafil. Kameralistykę studiowała w klasie prof. Kai Danczowskiej.

    Obecnie jest związana z Wydziałem Wokalno-Aktorskim macierzystej uczelni 이클립스 네온. Pracuje jako korepetytor operowy oraz muzyk-solista w Operze Krakowskiej. Brała udział w takich spektaklach, jak Podróż Zimowa F 전략삼국지. Schuberta do słów S. Barańczaka w rezyserii Józefa Opalskiego, Cabaret Lunaire A. Schoenberga z Agatą Zubel w roli głównej, Kopciuszek do muzyki G 10 million. Rossiniego w rezyserii Giorgia Madii, Cyrulik Sewilski G. Rossiniego w rezyserii Jerzego Stuhra oraz w wielu koncertach wokalnej muzyki kameralnej, organizowanych przez Operę Krakowską superputty 다운로드.

    Trzykrotnie występowała z Orkiestrą Filharmonii Lwowskiej, jest laureatką konkursów pianistycznych oraz dyplomów za wyrózniający się akompaniament Download media go. Współpracowała z Chórem Polskiego Radia, Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu, Trondheim Symphony Orchester&Opera, Centrum Spotkania Kultur w Lublinie affection 다운로드. Jest zapraszana do udziału w kursach mistrzowskich oraz konkursów wokalnych w charakterze pianisty-akompaniatora. Jako kameralistka, prowadzi aktywną działalnośc koncertową, współpracując z wieloma instrumentalistami oraz śpiewakami 헬머니.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać