Maria AntkowiakSopran, Polska

    Maria Antkowiak ukończyła I stopień Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im. Henryka Wieniawskiego oraz II st. Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej im Download the php bulletin board. Mieczysława Karłowicza. Jest absolwentką Akademii Muzycznej im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu w klasie prof. dr hab. Antoniny Kowtunow. Od 2013 roku uczyła się w  Berlinie u sopranistki Bettiny Jensen Silent download of sheep.

    Zadebiutowała w Teatrze Polskim jako I Dama w operze Czarodziejski Flet Wolfganga Amadeusza Mozarta. Następnie zaśpiewała partię Zuzanny w operze Wesele Figara Automatic download on Twitter. Występuje jako Merlina w operze Domenica Cimarosy L’impresario in augustine. Współpracuje z KammerOper Dresden, wykonując partię Gretel w operze Engelberta Humperdincka Hänsel und Gretel oraz Ännchen w Der Freischütz Carla Marii von Webera 스킵비트. Występowała jaka solistka podczas trasy koncertowej po Chinach z Orkiestrą Symfoniczną z Filadelfii pod dyrekcją Jeda Gaylina.

    Jest finalistką XV Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im High definition download of internet videos. Imricha Godina we Vrablach na Słowacji oraz przesłuchań do Atelier Lirique w Paryżu, laureatką wielu konkursów, m.in. I nagrody na I Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Drezdenku oraz trzech nagród specjalnych, w tym za osobowość konkursu i image sceniczny, a także nagrody specjalnej na II Międzynarodowym Konkursie im. Jana Kiepury w Krynicy Zdroju.

    Występuje z pianistką Julią Wolańską jako Duo Toccanto, koncertując w Niemczech, Hiszpanii, Włoszech i w całej Polsce. Współpracuje również z zespołem Instrumentalnym Artes Ansemble, występując w widowiskach z muzyką operową, operetkową i musicalową. Należy również do Stowarzyszenia Natural Voice Perfection (NVP), propagującego naturalną technikę wokalną, zgodną z fizjologią, umożliwiającą zdrowe, skuteczne i bezproblemowe posługiwanie się głosem.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać