Byung Gil KimBas-baryton, Korea Południowa
  로제타스톤 디지털 다운로드

  Urodził się w Busan w 1989 roku. W latach 2008-2014 studiował w Kyung Sung University. Swoje umiejętności rozwijał pod okiem Bernharda Gärtnea, a od roku 2015 – w Hochschule für Musik und Darstellende Kunst Stuttgart Download Frozen 2 replay.

  W 2013 roku otrzymał nagrodę na 63. Gaecheon Art Festival Singing Competition.

  W lutym 2015 roku zdobył pierwszą nagrodę na 7. International Lions Singing Competition of the Opernfestival Gut Immling, na którym śpiewał partię Ariodate w operze Xerxes Georga Friedricha Händla pod batutą Cornelii von Kerssenbrocks qq pc 다운로드.

  W lutym 2016 roku artystę można było zobaczyć jako Figara w Weselu Figara Wolfganga Amadeusza Mozarta, natomiast w czerwcu jako Lindorfa, Crespela i Dapertutta w Opowieściach Hoffmanna 오늘밤에 mp3. W sierpniu 2016 roku był finalistą 28. Concours International de chant de Marmande we Francji.

  W październiku zadebiutował we Freiburgu w Petite Messe solennelle Gioacchino Rossiniego Download multiple classes. Z początkiem sezonu 2017/2018 będzie członkiem zespołu Deutsche Oper Berlin dzięki stypendium i wsparciu WCN.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać