Brenda HurleyStudio Operowe, Opera w Zurychu

    Brenda Hurley jest dyrektorem Międzynarodowego Studia Operowego przy Operze w Zurychu i jednym z najbardziej cenionych trenerów głosu swojego pokolenia vk 음악 다운로드. Podczas swej długoletniej kariery pracowała z wieloma wybitnymi dyrygentami, reżyserami i śpiewakami. Jako pianistka i coach związana była z najlepszymi instytucjami muzycznymi: m.in 솔리드 웍스 2013. Metropolitan Opera, Festiwal w Salzburgu, Festiwal operowy w Glyndebourne, Wexford Festival, Scottish Opera, Teatro Massimo di Palermo, Opera North, Holenderska Opera Narodowa, Angielska Opera Narodowa, Opera Bastille, Ruhr Triennale, Opera Zuid, Opera Rara czy Hong Kong Philharmonic Orchestra all the music in the world.

    Jako promotor młodych talentów wokalnych Brenda Hurley prowadzi kursy m.in. w Royal Opera House Covent Garden, National Opera Studio w Londynie, Young Artists Training Programme w Tokio, Semperoper w Dreźnie, Jerwood Young Artists Programme w Glyndebourne, Akademii Operowej w Teatrze Wielkim Operze Narodowej, Opera Studio Nederland w Amsterdamie i Teatrze Bolshoi w Moskwie Genuine download of Windows.

    W 2008 roku była głównym trenerem wokalnym programu Young Singers Project w Salzburgu, z którym następnie współpracowała jako coach do 2011 roku 영한 성경.

    Regularnie zasiada w jury konkursów wokalnych: Le Grand Prix de L’Opera w Bukareszcie i Les Azuriales w Nicei.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać