ac-logo-slider-2018

Repetitio est mater studiorum

Powtarzanie jest matką nauki, a świat zdobywają ci, którzy się na to zgadzają – niech te dwie sentencje, połączone w jedno zdanie, staną się mottem tegorocznej edycji Antonina Campi Opera Masterclass, którą mamy przyjemność organizować wraz z Centrum Spotkania Kultur w Lublinie 리티스의 모험 다운로드.

Do projektu zaprosiliśmy osobowości świata operowego – Izabelę Kłosińską i Marcela Boone’a, którym towarzyszą świetni pianiści – korepetytorzy operowi: Justyna Skoczek, Mischa Kozłowski i Tomasz Pawłowski Free Download PowerPoint. Będą oni pracować z młodymi wokalistami i przekazywać im swoją wiedzę i umiejętności, a my wszyscy będziemy mogli uczestniczyć w owocach naszych wspólnych działań – podczas Koncertu Galowego w Sali Operowej CSK, na który wszystkich Państwa serdecznie zapraszamy compressed file.

Te warsztaty wokalne to jednak – jak zwykle – nie tylko indywidualna praca nauczycieli i uczniów, ale także i próba szerszego zaangażowania lubelskiej publiczności w nasze projekty kulturalno-edukacyjne Celeste. Dzięki uprzejmości Szkoły Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego otwieramy zajęcia praktyczne na bardzo młodych adeptów śpiewu, ale i wszystkich tych, których interesuje sztuka wokalna i twórczość operowa 오토 캐드 2008.

Antonina Campi Opera Masterclass 2019 to piąte już wydarzenie pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, którą stworzyliśmy trzy lata temu. Dziękujemy wszystkim za wspieranie naszych projektów, a podczas tego wydarzenia – szczególnie Narodowemu Centrum Kultury, które doceniło nas w tegorocznej edycji programu Kultura – Interwencje.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniach Antonia Campi Opera Masterclass oraz na kolejne nasze projekty realizowane na Lubelszczyznie, ale w wydaniu międzynarodowym.

Dziękujemy!

Ewa Vesin
Mateusz Wiśniewski

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać