ac-logo-slider-2018

Artysta głodny, artysta płodny

W tym specyficznym dla sztuki na całym świecie roku 2020 cieszymy się wyjątkowo, że kolejny projekt pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im Download the flip album. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, nad którym pracujemy od kilku lat, rozpoczyna się w CSK w Lublinie.

W wyniku pandemii przestrzeń kultury doświadczyła ogromnej pustki. To okres  szczególnie trudny dla artystów, którzy do realizacji, spełnienia oraz przekazu emocjonalnego potrzebują bezpośredniego kontaktu z odbiorcą 생일 초대장 양식. Dla nas tegoroczne, trzecie już Antonina Campi Opera Masterclass to przede wszystkim okazja do ponownego spotkania z wierną publicznością, która towarzyszy nam od 2017 roku 2000년대 인기가요. Dla młodych artystów natomiast nasz projekt to świadectwo tego, że „kultura w sieci”, której doświadczamy od kilku miesięcy, choć egalitarna i często bardzo atrakcyjna, nie jest w stanie zastąpić całego procesu twórczego związanego z przygotowaniem do koncertu czy spektaklu cisco packet tracer 7.0 다운로드. Dla publiczności zaś to jedna z niestety niewielu w tym roku okazji, by sztukę operową przeżywać w jej naturalnej postaci. Jesteśmy wdzięczni za to, że możemy być tutaj dzisiaj razem z Państwem Automatic download of drivers.

Do tegorocznego projektu zaprosiliśmy wspaniałych artystów-pedagogów: Mariusza Kwietnia, Katarzynę Trylnik, Justynę Skoczek, Marcina Kozieła i Tomasza Pawłowskiego skyrim 다운로드.  Pracować oni będą z młodymi wokalistami i uczniami szkół muzycznych, a wszyscy razem spotkamy się na koncercie galowym w Sali Operowej CSK.

Dziękujemy całemu Zespołowi Centrum Spotkania Kultur w Lublinie za troskę włożoną w nasze projekty, Szkole Muzycznej I i II stopnia im laravel. Tadeusza Szeligowskiemu za gościnę, Narodowemu Centrum Kultury, które wsparło tę edycję wydarzenia, a także wszystkim artystom i młodym śpiewakom oraz wspaniałej lubelskiej publiczności c# 첨부 파일 다운로드.

Do zobaczenia na III Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów w 2021 roku i do usłyszenia… jeszcze w tym!

 

Ewa Vesin

dyrektor artystyczny

Mateusz Wiśniewski

dyrektor generalny

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać