Od naszego pierwszego spotkania z uczestnikami I Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im 쇼트트랙. Campi z Miklaszewiczów oraz wspaniałej lubelskiej (i nie tylko) publiczności i zainteresowanych kulturą regionalnych i ogólnopolskich mediów minęło już ponad dwa lata, które poprzedzone były ponadrocznym okresem przygotowań Download top secret investigation. Możemy więc z dumą i wdzięcznością stwierdzić, że jesteśmy z Państwem od 2015 roku, w którym narodził się pomysł organizacji w sercu Lubelszczyzny nowego ważnego wydarzenia artystyczno-edukacyjnego – Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im dj doc 7. Antoniny Campi z Miklaszewiczów.

Udało się to w roku 2017 – Centrum Spotkania Kultur gościło solistów z piętnastu krajów świata i jurorów z najważniejszych instytucji operowych Europy, a w koncercie finałowym udział wzięła jedna z najlepszych polskich orkiestr goclean. Następnie w maju 2018 zaprosiliśmy na Antonina Campi Opera Masterclass – wyjątkowe spotkanie młodych wokalistów i wybitnych pedagogów śpiewu zakończone koncertem w Sali Operowej, a w październiku tego samego roku zorganizowaliśmy interdyscyplinarną konferencję naukową „Antonina Campi z Miklaszewiczów i mało znane tematy kultury polskiej przełomu XVIII i XIX wieku”, która nadała naszym działaniom wymiar akademicki 감독판 다운로드. Jednak Antonina Campi to przede wszystkim muzyka, dlatego to wydarzenie również zakończyliśmy wspaniałym koncertem dla lubelskiej publiczności.

W tym czasie wspierali nas przyjaciele i partnerzy, którzy rozumieli potrzebę inwestowania w niekomercyjne, nieoczywiste i niemasowe działania kulturalne, które zawsze – mimo że nie widać tego od razu – są spiritus movens społeczeństwa Clash of Clancy computers.

Dzisiaj spotykamy się więc już po raz czwarty i rozpoczynamy drugą edycję Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im 백세인생 mr 다운로드. Antoniny Campi z Miklaszewiczów – święto muzyki i profesjonalnego wykonawstwa operowego, ale jednocześnie wydarzenie dla każdego zainteresowanego sztuką – tak po prostu 릴라제로 다운로드.

Serdecznie zapraszamy wszystkich do współuczestniczenia w tych kilku dniach z muzyką klasyczną w Sali Operowej CSK Download youtube videos from your smartphone. Proszę przyjść, zobaczyć, posłuchać i…  celebrować codzienność w jej niecodziennym, artystycznym wydaniu.

Ewa Vesin
Mateusz Wiśniewski 

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać