Patrycja JabłońskaSopran, Polska

  Ukończyła studia magisterskie na Wydziale Wokalno-Aktorskim łódzkiej Akademii Muzycznej w klasie śpiewu.

  Kształciła się m.in. u Renate Weninger, Udo Reinemann, prof android extra. Ryszarda Karczykowskiego, prof. Teresy Żylis-Gara oraz prof. Włodzimierza Zalewskiego.

  Jej głos predestynuje do wykonawstwa partii liryczno-sopranowych Notepad2 Hangul. W swoim repertuarze posiada partie operowe: Lieschen w Kafeekantate Jana Sebastiana Bacha, Pamina, 1 i 2 Dama w Czarodziejskim flecie, Despina w Cosi Fan Tutte, Bastienne w Bastien i Bastenne, Zerlina w Don Giovannim, Zuzanna w Weselu Figara Wolfganga A ps3 iso kor. Mozarta, Gianetta w Napoju miłosnym Gaetano Donizettiego, Antonia w Opowieściach Hoffmana, Kupidyn w Orfeuszu w Piekle Jacquesa Offenbacha, Safi w Baronie Cygańskim Johanna Straussa, Mi w Krainie Uśmiechu Franza Lehara, Eliza w My Fair Lady Fredericka Lewego, Cajtel, Hodel, Chawa w Skrzypku na Dachu Jerry’ego Bocka Download the Love Live Sunshine Theatre edition.

  Interesuje się także wokalistyką estradową, swoje umiejętności doskonaliła na kursie mistrzowskim prof. Andrzeja Żarneckiego.

  Otrzymała wyróżnienie na Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym Wykonawstwa Pieśni Artystycznej w Kutnie lrc 파일 다운로드.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać