Mischa KozłowskiPianista

    Jeden z najciekawszych pianistów polskich młodej generacji. Laureat czołowych nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych konkursach pianistycznych i kameralnych, który z wielkim powodzeniem koncertuje na terenie Europy, Japonii i Chin Download hidden agendas. Asystent w Katedrze Kameralistyki Fortepianowej Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie, a także prezes Fundacji „Partnerstwo w muzyce” 유아 동영상.

    Naukę gry na fortepianie rozpoczął w wieku 7 lat w Państwowej Szkole Muzycznej I stopnia im. Zygmunta Noskowskiego w Gdyni w klasie Julity Randazzo 윈도우 10 테마. W latach 1999-2008 uczeń prof. Katarzyny Popowej-Zydroń. Absolwent Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina w Warszawie w klasie fortepianu prof. Piotra Palecznego, kształcąc się jednocześnie w zakresie kameralistyki u prof 컴백 5.0. Macieja Paderewskiego, prof. Jerzego Marchwińskiego i prof. Katarzyny Jankowskiej-Borzykowskiej.

    Absolwent Hochschule der Künste Bern w Szwajcarii, gdzie odbył studia solistyczne w klasie fortepianu prof 무한의 계단 버그판. Tomasza Herbuta oraz podyplomowe studia kameralne razem z Affetto Piano Trio pod kierunkiem prof. Patricka Jüdta, prof. Moniki Urbaniak-Lisik oraz prof. Tomasza Herbuta. Więcej informacji na www.mischakozlowski.com

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać