Mateusz StachuraBaryton, Polska

  Absolwent Akademii Muzycznej w Łodzi Wydziału Wokalno-Aktorski w klasie śpiewu solowego

  Występował w spektaklach Teatru Muzycznego w Łodzi – musicalach Wonderful Town Leonarda Bernsteina w roli Chicka Clarka i Skrzypek na dachu Jerry’ego Bocka w roli Fiedki oraz widowiskach muzycznych Znasz-li ten kraj z muzyką Stanisława Moniuszki i Powróćmy jak za dawnych lat 로켓독 다운로드.

  Brał udział w kursach mistrzowskich m.in. prof. Anity Garanča, prof. Olgi Pasiecznik, prof. Teresy Żylis-Gary, prof. Udo Reinemanna, prof. Kałudiego Kałudowa, prof Mode Converter 다운로드. Macieja Pikulskiego, prof. Andrzeja Dobbera, prof. Doris Yarick-Cross oraz Richarda Crossa.

  Był członkiem Akademii Operowej przy Operze Narodowej w Warszawie butterfly 다운로드. Został zaproszony do wzięcia udziału w „Academie de Villecroze” oraz „L’Academie des Heures Romantiques” we Francji. Brał udział w Gali Operowej w ramach XIX Wielkanocnego Festiwalu im '90s Song. Ludwiga van Beethovena w Radomiu.

  Dokonał prawykonania utworu Litania do św. Jana Pawła II Jana Krutula wraz z Orkiestrą Opery i Filharmonii Podlaskiej 자바 서버에서 파일.

  Zadebiutował w Filharmonii Narodowej na XX Festiwalu Wielkanocnym im. Ludwiga van Beethovena w roli Gadshilla w Operze Gustava Holsta At the Boar’s Head pod batutą Łukasza Borowicza.

  Pracuje w Operze i Filharmonii Podlaskiej, gdzie kreował rolę Marka w musicalu Korczak oraz rolę Passerina w musicalu Upiór w Operze. Obecnie śpiewa partię Monostatosa w operze Czarodziejski Flet Wolfganga Amadeusza Mozarta oraz partię Moralesa w operze Carmen Georgesa Bizeta. W grudniu 2016 roku zadebiutował na deskach Teatru Wielkiego w Warszawie, kreując rolę Monostatosa w operze Czarodziejski flet W. A. Mozarta. Produkcja zostanie w całości przeniesiona z Komische Oper w Berlin.

  Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać