Margrethe FredheimSopran, Norwegia

    Margrethe Fredheim studiowała śpiew w Norwegian Academy of Music, Oslo National Academy of the Arts i Manhattan School of Music. Jest stypendystką Fundacji Fulbrighta i RWE Musikstiftung Aritaum Magazine.

    Debiutowała w partii Pani Fluth w Wesołych kumoszkach z Windsoru w Theater Rudolstadt w 2015. Niedługo potem dołączyła do zespołu Theater Erfurt, w którym wykonywała m.in 클래시로얄 크랙. role: Fioriligi w Cosi fan tutte, Marie w Sprzedanej narzeczonej, Miss Jessel w The Turn of the Screw, Donny Anny w Don Giovannim i Eurydyki w Orfeuszu i Eurydyce Download the Japanese course.

    Występowała w koncercie zorganizowanym przez Cairo Opera House, solowym recitalu w Norwegian National Opera i podczas rozdania Telenor Cultural Prize w Oslo i International Student Peace Prize w Trondheim Download Puzzle Bubble.

    Margrethe Fredheim była finalistką i zdobywczynią nagród podczas konkursów wokalnych: Stenhammar International Voice Competition (2014), 7 Download enterprise architecture. Europäischer Gesangswettbewerb DEBUT oraz 6. China International Vocal Competition.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać