Kamil BieńTenor, Polska

    Kamil Bień jest absolwentem Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Karola Szymanowskiego w Katowicach w klasie trąbki. Po maturze rozpoczął studia w Royal Northern College of Music w Manchesterze na wydziale wokalnym w klasie Nicholasa Powella 응답하라 1988 전편. Swój warsztat wokalny doskonali u wybitnych pedagogów za granicą, takich jak m. in. Thomas Heyer, Lynne Dawson, Ewa Biegas.

    Jest laureatem III nagrody oraz nagrody specjalnej za najlepsze wykonanie arii Mozarta na 51 scilab 다운로드. Międzynarodowym Konkursie Wokalnym im. Antonina Dvoraka w Karlovych Varach (2016), I nagrody Międzynarodowego Konkursu Solowej Wokalistyki Sakralnej „Ars et Gloria” w Katowicach (2016) oraz nagrody dla najlepszego tenora przyznanej przez Stowarzyszenie im Download Galaxy Driver. Jana Kiepury w Sosnowcu. Jest także laureatem I nagrody James Martin Oncken Song Prize w Manchesterze (2016) i stypendystą prestiżowej nagrody ABRSM (Associated Board of Royal Schools of Music Undergraduate Scholarship), przyznanej za wyróżniające osiągnięcia w nauce 윈도우 10 enterprise.

    Obecnie uczestniczy w wymianie międzynarodowej Erasmus i jest studentem ks. dr hab. Pawła Sobierajskiego z Akademii Muzycznej im. K. Szymanowskiego w Katowicach jdk 1 6. Brał udział w licznych spektaklach operowych realizowanych przez Royal Northern College of Music, m. in. Wesoła Wdówka, Street Scene i koncertach z Filharmonią Zabrzańską oraz Orkiestrą Symfoniczną w Karlovych Varach mbc 라디오 다운로드. Uczestniczył także w angielskiej prapremierze Siedmiu Bram Jerozolimy pod batutą Krzysztofa Pendereckiego w Manchesterze (2015).

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać