Ewelina WiśnieckaSopran, Polska

    Jest absolwentką wydziału wokalnego Szkoły Muzycznej im. Mieczysława Karłowicza w Krakowie. Ukończyła studia na wydziale Wokalno – Aktorskim ze specjalizacją Śpiew Operowo – Oratoryjny na Akademii Muzycznej w Krakowie 스마트폰 백업. Była członkiem chóru „Krakowska Młoda Filharmonia”.

    Debiutowała w partii Hanny z opery Straszny Dwór Stanisława Moniuszki, na deskach Opery Krakowskiej My child is different and downloaded.

    Jest laureatką m.in. III nagrody na IV Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym im. Krystyny Jamroz, III nagrody na II Ogólnopolskim Konkursie Wokalnym w Drezdenku, finalistką XI Międzynarodowego Konkursu „Złote Głosy” w Warszawie, laureatką nagrody specjalnej Związku Artystów Scen Polskich Oddział w Warszawie w 2016 roku adobe 본고딕 다운로드. Brała udział w Międzynarodowym Festiwalu Muzycznym w Busku -Zdroju. Uczestniczyła w prawykonaniu duetów wokalnych Luigiego Cherubiniego.

    Doskonaliła swe umiejętności podczas kursów mistrzowskich i warsztatów wokalnych prowadzonych przez m.in 사운드 클라우드 노래. Mariusza Kwietnia, prof. Evę Blahovą, Ubaldo Fabbri, Marcusa Schafera i prof. Ryszarda Karczykowskiego.

    Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać