Zapraszamy do odsłuchania piątego podcastu pod tytułem „Wrocław” w ramach cyklu „Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów. Online 2020” Download Tom Goldrun.

Wrocław (odcinek 5) – miejsce, gdzie ponownie krzyżują się losy Antoniny Campi i Ewy Vesin. Gościem specjalnym będzie Bassem Akiki, który dyryguje często Mozartem, a obecnie razem z Mariuszem Kwietniem pełni funkcję dyrektora artystycznego Opery Wrocławskiej Automatic download of photos.

Wrocław to obecne miejsce zamieszkania Ewy Vesin i Mateusza Wiśniewskiego, którzy są pomysłodawcami i dyrektorami Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im Download Mr. Shen Shine 23. Antoniny Campi z Miklaszewiczów. To w tym miejscu powstał plan popularyzacji dokonań odnoszącej sukcesy w XIX wieku śpiewaczki pochodzącej z Lublina Download The Makeover.

Wrocław stanowić będzie klamrę zamykającą podróż śladami artystki. To z tego miejsca „wyruszą” prowadzący podcast, by podjąć wysiłek realizacji III Międzynarodowy Konkurs Wokalny im 4 Commercial. Antoniny Campi z Miklaszewiczów  w centrum Spotkania Kultur w Lublinie.

„Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów outlook express 6 다운로드. Online 2020” to cykl pięciu podcastów, w których Ewa Vesin (Lublinianka i światowej sławy śpiewaczka operowa) i Mateusz Wiśniewski (doktor nauk humanistycznych, Dyrektor Generalny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im xframe 다운로드. Antoniny Campi z Miklaszewiczów) rozmawiać będą o sztuce operowej.

Czerpiąc z dwudziestoletniego doświadczenia w pracy na scenie, Ewa Vesin poruszy tematy dotyczące zawodu śpiewaka operowego, jego blasków i cieni w dobie aktualnych wydarzeń Designated Survivor.

W swoich rozmowach Ewa i Mateusz podążać będą śladami patronki Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Antoniny Campi z Miklaszewiczów, miejsc i teatrów operowych na deskach, których śpiewała Download the Spring And Autumn National Story.

W podcastach będą prezentowane nagrania klasycznych utworów muzycznych, czasami w nieoczekiwanej formie, dokonane przez polskich pianistów związanych z Międzynarodowym Konkursem Wokalnym im bootstrap css. Antoniny Campi z Miklaszewiczów.

O wszystkim, co związane jest z tą znamienitą śpiewaczką operową, twórcy rozmawiać będą z ciekawymi osobistościami, artystami reprezentującymi świat teatru operowego, bez których ta sztuka nie może się obejść. Wśród gości są: Marcin Kozieł – pianista współpracujący z Theater an der Wien, gdzie śpiewała Antonina Campi, Mariusz Kwiecień – polski śpiewak operowy (baryton), solista o międzynarodowej sławie, występujący w Metropolitan Opera, dyrektor artystyczny Opery Wrocławskiej, Bassem Akiki – dyrygent, dyrektor muzyczny Opery Wrocławskiej, Justyna Skoczek – pianistka, korepetytorka operowa, librecistka.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

 

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać