Zapraszamy do odsłuchania trzeciego podcastu pod tytułem „Wiedeń” w ramach cyklu „Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów 크롬 대용량. Online 2020”.

Wiedeń (odcinek 3) – to kolejne miejsce istotne na drodze kariery Antoniny Campi. To miasto sukcesów obu uznanych lubelskich śpiewaczek operowych, choć te sukcesy dzieli długi okres czasu Download tekken tag tournaments.

W grudniu 2019 Ewa Vesin została znakomicie przyjęta w Theater an der Wien, w którym zaśpiewała główną rolę w „Halce” Stanisława Moniuszki w reż azpr 다운로드. Mariusza Trelińskiego.

Gościem tego odcinka będzie Marcin Kozieł, który jako pianista pracuje w Theater an der Wien.

 

„Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów 아이폰 셀룰러 앱. Online 2020” to cykl pięciu podcastów, w których Ewa Vesin (Lublinianka i światowej sławy śpiewaczka operowa) i Mateusz Wiśniewski (doktor nauk humanistycznych, Dyrektor Generalny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im mojave dmg 다운로드. Antoniny Campi z Miklaszewiczów) rozmawiać będą o sztuce operowej.

Czerpiąc z dwudziestoletniego doświadczenia w pracy na scenie, Ewa Vesin poruszy tematy dotyczące zawodu śpiewaka operowego, jego blasków i cieni w dobie aktualnych wydarzeń Download Prestige.

W swoich rozmowach Ewa i Mateusz podążać będą śladami patronki Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Antoniny Campi z Miklaszewiczów, miejsc i teatrów operowych na deskach, których śpiewała Chrome Java.

W podcastach będą prezentowane nagrania klasycznych utworów muzycznych, czasami w nieoczekiwanej formie, dokonane przez polskich pianistów związanych z Międzynarodowym Konkursem Wokalnym im ojdbc5.jar 다운로드. Antoniny Campi z Miklaszewiczów.

O wszystkim, co związane jest z tą znamienitą śpiewaczką operową, twórcy rozmawiać będą z ciekawymi osobistościami, artystami reprezentującymi świat teatru operowego, bez których ta sztuka nie może się obejść Chrome beta. Wśród gości są: Marcin Kozieł – pianista współpracujący z Theater an der Wien, gdzie śpiewała Antonina Campi, Mariusz Kwiecień – polski śpiewak operowy (baryton), solista o międzynarodowej sławie, występujący w Metropolitan Opera, dyrektor artystyczny Opery Wrocławskiej, Bassem Akiki – dyrygent, dyrektor muzyczny Opery Wrocławskiej, Justyna Skoczek – pianistka, korepetytorka operowa, librecistka cmd ftp.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca.

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać