Zapraszamy do odsłuchania pierwszego podcastu pod tytułem „Lublin” w ramach cyklu „Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów. Online 2020”

Lublin (odcinek 1) – poświęcony wczesnym latom Antoniny Campi png 무료 다운로드. W tym mieście śpiewaczka urodziła się i tu odkryto jej talent. W Lublinie po raz pierwszy wstąpiła publicznie. Rozmowa na temat śpiewaczki będzie stanowić kontekst do historii projektów pod marką Antonina Campi realizowanych od 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, które stanowiły doskonałą okazję do przypominania sylwetki polskiej śpiewaczki w Polsce i na świecie Download More Impossible.

Podcast możesz pobrać TUTAJ (prawy klawisz myszy – zapisz element docelowy jako)

„Śladami Antoniny Campi z Miklaszewiczów Download Princess Evangelist. Online 2020” to cykl pięciu podcastów, w których Ewa Vesin (Lublinianka i światowej sławy śpiewaczka operowa) i Mateusz Wiśniewski (doktor nauk humanistycznych, Dyrektor Generalny Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im Download Hansel Viewer. Antoniny Campi z Miklaszewiczów) rozmawiać będą o sztuce operowej.

Czerpiąc z dwudziestoletniego doświadczenia w pracy na scenie, Ewa Vesin poruszy tematy dotyczące zawodu śpiewaka operowego, jego blasków i cieni w dobie aktualnych wydarzeń 피아노 음악.

W swoich rozmowach Ewa i Mateusz podążać będą śladami patronki Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Antoniny Campi z Miklaszewiczów, miejsc i teatrów operowych na deskach, których śpiewała 가요 피아노 다운로드.

W podcastach będą prezentowane nagrania klasycznych utworów muzycznych, czasami w nieoczekiwanej formie, dokonane przez polskich pianistów związanych z Międzynarodowym Konkursem Wokalnym im 디아블로2 싱글. Antoniny Campi z Miklaszewiczów.

O wszystkim, co związane jest z tą znamienitą śpiewaczką operową, twórcy rozmawiać będą z ciekawymi osobistościami, artystami reprezentującymi świat teatru operowego, bez których ta sztuka nie może się obejść 영화 플레이어. Wśród gości są: Marcin Kozieł – pianista współpracujący z Theater an der Wien, gdzie śpiewała Antonina Campi, Mariusz Kwiecień – polski śpiewak operowy (baryton), solista o międzynarodowej sławie, występujący w Metropolitan Opera, dyrektor artystyczny Opery Wrocławskiej, Bassem Akiki – dyrygent, dyrektor muzyczny Opery Wrocławskiej, Justyna Skoczek – pianistka, korepetytorka operowa, librecistka 플래시 겟 일괄.

Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury w ramach programu „Muzyka”, realizowanego przez Instytut Muzyki i Tańca 워크래프트 프로즌쓰론.

​​

 

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać