ac-logo-2-slider

W I akcie „Śpiewaków norymberskich” Richarda Wagnera rycerz Walther von Stolzing (oczywiście tenor) słyszy radę, którą syntetycznie ująć można mniej więcej tak: by zostać mistrzem w zawodzie artysty-śpiewaka, trzeba zaprezentować publiczności całkiem nową pieśń i bezbłędnie ją wykonać 하나 대투 hts. Podczas I Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów nowej pieśni śpiewać nie trzeba (choć można), jednak bezbłędne wykonanie wybranych utworów na pewno zostanie docenione 사용 매뉴얼.

Serdecznie zapraszamy młodych wokalistów z Polski, Europy i ze świata do wzięcia udziału we wspaniałej przygodzie, która rozpocznie się w lutym 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur w pięknym Lublinie 25th edition of the Changu Theater Edition.

Konkurs skierowany jest do młodych śpiewaków, którzy w dniu jego rozpoczęcia nie ukończyli 35 lat. Artystów oceniać będzie międzynarodowe grono jurorów, którzy na co dzień związani są z teatrami w Austrii, Stanach Zjednoczonych, Niemczech, Polsce i na Węgrzech 3 sweep 다운로드.

Konkurs wokalny to dla Lublina wydarzenie nowe, jednak wspaniale wpisujące się w jego otwartość, ciekawość świata i ambicje Download Okiga's Fun Trip. To po prostu ważne dla miasta i regionu wydarzenie, które nie tylko dostarcza przeżyć artystycznych, ale również pełni rolę kulturotwórczą wobec mieszkańców – propaguje sztukę, która wciąż jawić się może jako elitarna, a jednocześnie przybliża nieznaną historię miasta w postaci urodzonej w nim patronki konkursu – wybitnej artystki występującej na najlepszych scenach operowych, obywatelki Europy, znajomej samego Mozarta 팔라독 드롭박스.

Wiemy, że w kwestii pragnień śpiewaczek i śpiewaków od czasów Antoniny Campi, czyli przez te ponad 200 lat zmieniło się niewiele – również i dziś marzą oni o rolach w spektaklach realizowanych w najlepszych teatrach świata Download Pacific Rim movies. Droga na pożądane sceny operowe jest jednak trudna, a najczęściej i długa, ale jedno jest pewne: może rozpocząć się w Lublinie.

Ewa Vesin

Mateusz Wiśniewski

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać