ac-logo-slider-2018

Kiedy 10 lutego 2017 roku w Centrum Spotkania Kultur końca dobiegał I Międzynarodowy Konkurs Wokalny im Cheap Cheonlimamart 5. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, wiedzieliśmy, że mamy do czynienia z wydarzeniem niezwykłym – zorganizowanym od podstaw, oryginalnym i prawdziwie międzynarodowym spotkaniem wspaniałych młodych artystów oraz uznanych jurorów, którzy wnieśli w kulturalne życie Lublina zupełnie nowy pierwiastek Insiders D Original. Chcielibyśmy kontynuować tę – wierzymy – ważną artystyczną drogę i wytyczać ją tak, by odpowiadała zarówno estetycznym potrzebom mieszkańców, jak i sugestiom śpiewaków, którzy przeżyli w Lublinie wspaniały czas i opowiedzieli światu o pięknym mieście i urodzonej w nim Antoninie Campi z Miklaszewiczów 2018 최신가요.

Dziś, dzięki przychylności dyrekcji CSK oraz Urzędu Marszałkowskiego Województwa Lubelskiego, którzy rozumieją potrzebę inwestowania w kulturę niekomercyjną, możemy po raz kolejny zaprosić do Lublina młodych śpiewaków oraz wybitnych artystów, którzy przez tydzień będą przekazywać im swoją wiedzę i umiejętności 꾸러기 훈민정음 다운로드.

Jednak Antonina Campi Opera Masterclass to nie hermetyczna sztuka dla sztuki czy samych uczestników, ale sztuka przede wszystkim otwarta na publiczność i ważna społecznie pyqt5 designer 다운로드. Warsztatom dla śpiewaków będą bowiem towarzyszyły dostępnie powszechnie wykłady, lekcje dla uczniów uzdolnionych muzycznie i koncert galowy, który będzie wspaniałym preludium przed kolejną edycją Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im 카톡 무료. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, zaplanowaną na rok 2019.

Mamy nadzieję, że inicjując w Centrum Spotkania Kultur ten kolejny międzynarodowy projekt operowy, sprawimy, że mieszkańcy Lubelszczyzny jeszcze chętniej uczestniczyć będą w ważnych wydarzeniach artystycznych, które dzięki swojej wysokiej jakości wpisują się również wymiernie w promocję całego regionu Download KakaoTalk Anifang.

Ewa Vesin

Mateusz Wiśniewski

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać