Powrót do przyszłości

 

Cieszymy się bardzo, w że w tym roku – już kolejnym pełnym niepewności i wątpliwości, które szczególnie odczuwalne są w świecie kultury i sztuki – możemy zaprosić Państwa na ósmą już odsłonę wydarzeń związanych z Antoniną Campi z Miklaszewiczów – śpiewaczką urodzoną w Lublinie, wielką gwiazdą europejskich scen operowych przełomu XVIII i XIX wieku, której pamięć konsekwentnie przywracamy lubelskiej (i ogólnopolskiej) publiczności już od kilku lat download vmware workstation 12 player.

Choć najprawdopodobniej każdy z nas doświadczył w perspektywie półtora roku jakiejś straty i związanych z nią negatywnych emocji, to my wychodzimy z założenia, że czas – przynajmniej na razie – płynie w jednym kierunku, a naszą rolą jest podnosić, budować i wspierać Download windows 10 theme. Dlatego w tym nietypowym okresie i trudnych okolicznościach, przy wsparciu Dyrekcji i Zespołu Centrum Spotkania Kultur w Lublinie, którym serdecznie dziękujemy, z radością zapraszamy na Antonina Campi Opera Masterclass 2021 Gold i.e..

W tym roku do prowadzenia warsztatów zaprosiliśmy wspaniałych polskich śpiewaków – Mikołaja Zalasińskiego i Katarzynę Trylnik, a towarzyszyć im będą utalentowani pianiści-korepetytorzy: Justyna Skoczek, Mischa Kozłowski i Olga Tsymbaluk Find Live Trip Computer. Warsztaty odbywają się w gościnnej Szkole Muzycznej I i II stopnia im. Tadeusza Szeligowskiego, a koncert galowy – w pięknej Sali Operowej CSK, do której serdecznie zapraszamy 14 października Geometry dash free.

Wszystkim uczestnikom Masterclass życzymy wielu sukcesów, a Państwu – artystycznych doznań na wysokim poziomie, uśmiechu i zdrowia na co dzień, a także samorealizacji w dzisiejszej i jutrzejszej inności Download the simple receipt form.

Zapraszamy przy okazji na wszystkie pozostałe wydarzenia pod marką Międzynarodowego Konkursu Wokalnego im. Antoniny Campi z Miklaszewiczów, realizowane dla Państwa w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie już piąty rok, a w szczególności na zaplanowany na przyszły rok III Międzynarodowy Konkurs Wokalny im 나래온 더티 테스트 다운로드. Antoniny Campi z Miklaszewiczów.

 

Z serdecznymi pozdrowieniami,

 

Ewa Vesin                                          Mateusz Wiśniewski

Dyrektor Artystyczny                         Dyrektor Generalny

 

Zacznij pisać i wciśnij Enter aby wyszukać